Изключително любопитно, нали?

Emma

Изключително любопитно, нали?

Мнение от Emma »

Нещо да ти действа силно, категорично и безотказно. Това е за мен фетишът - предмет, ситуация, миризма, гледка, сюжет, роля… които винаги ти въздействат, абсолютно всеки път.
Много пъти са ме питали за моя фетиш. Аз не мога да посоча едно единствено нещо, но определено имам такива. Например вързани очи. Може и ръце, крака….
Обожавам и всякакви игри с вагината - чукане и разтягане.
Засега толкова от мен, вие сте на ход :)
Fletch

Re: Изключително любопитно, нали?

Мнение от Fletch »

Моят най-голям фетиш е чистото желание, прието без предразсъдък, а с усмивка.

А иначе всяка споделена страст може да отключи неподозирани желания.

Ароматът на изкъпана женска коса е влудяващ :D
Emma

Мнение от Emma »

Fletch,
Изключително благодаря за този първи чудесен коментар! :)

Чистото желание като фетиш.... това е интересно. Като се замислиш, без да има такова желание нещата не са истински или са просто моментно задоволяване на нагона.

Много си прав - всяка страст може за отключи какво ли не, дори да изненада нас самите :D

Това за косата много ми хареса ;)
Fletch

Мнение от Fletch »

Emma написа: Чет Сеп 02, 2021 12:41 pm Fletch,
Изключително благодаря за този първи чудесен коментар! :)

Чистото желание като фетиш.... това е интересно. Като се замислиш, без да има такова желание нещата не са истински или са просто моментно задоволяване на нагона.

Много си прав - всяка страст може за отключи какво ли не, дори да изненада нас самите :D

Това за косата много ми хареса ;)
Emma,

И аз благодаря за споделеното от теб и топлото посрещане.

Поздравления за смелостта да отвориш врата към свободата да изразяваме себе се без да бъдем съдени.

Всеки има различна сетивност и това ни прави красиви.
Nick Vandam

Мнение от Nick Vandam »

Приветствам положително идеята за форума иницииран от Емма. :D
Според мен има голяма нужда от подобна идея, в която участниците могат свободно, без задръжки и спазвайки условията на администратора да споделят, коментират и дискутират различни сексуални теми и фантазии.
Пожелавам успех на форума! :D

Един от моите фетиши е пенис-колан. Този фетиш определено е към предмет, но също от голямо значение има ситуацията в която се ползва и какъв ще е конкретния сюжет. :roll:

Мечтая приятелката ми да си сложи на кръста изкуствен пенис и да си разменим ролите - тя да бъде активна страна и да ме чука в ануса или да ме накара да застана на колене и лакти и да правя фелацио на изкуствения и пенис. Фантазирам си, тя наистина сериозно да влезе в ролята си, да ме наведе и почна да ме чука и в същото време да ми говори мръсотии…

После да започна да правя свирка на 20 см черен пенис, мощно полюляващ се пред лицето ми, при което тя да ми натъртва, че съм много готин с член в уста. Честно казано и в момента се възбуждам… а мисълта за нещо по-върховно, сексуално и разтърсващо би се засилила, когато тя би могла да ми сподели, че зверски би се възбудила да ме гледа как ме чука друг мъж. На пръв поглед ми се стори гадна тази идея, но се бях се притеснил, ако тя започне да ми се подиграва и да твърди, че съм изглеждал много възбуден с истински пенис в дупето и устата. Аз съм мъж с достойнство и обичам много приятелката си.

Започнах да си фантазирам как тя ме държи за топките и лиже ануса ми, докато на колене правя фелацио на мъж, усещайки члена да ми се надървя, или пък тя да ме кара да смуча нейния изкуствен член, докато непознатия мъж ме чука в задника. Представих си как този мъж след като ме чука в дупето, дълбоко да прониква с пениса си в устата ми и така в продължение на 20-30 минути. И накрая пред погледа на приятелката ми, как този мъж свършва на лицето и в устата ми….

После как задъхан намазвам с неговата сперма изкуствения пенис на приятелката ми и облизвам всяка капчица течност, докато тя ме нагрубява и ме нарича с мръсни думи. Накрая тя ме изчуква с изкуствения си пенис, докато аз свършвам мастурбирайки и викайки от болката причинена от изкуственото 4 см в диаметър черно тяло проникнало в ануса ми..…
Dido

Мнение от Dido »

Аз не съм особено сигурен дали наистина имам точно някакъв конкретен, но има неща които ми харесват.

Например си падам по мръсното говорене и всякакви публични изпълнения. Някъде с риск където може да бъдеш хванат.В това има някаква тръпка мисля.Примерно в някакъв парк или в някоя публична тоалетна.Всякакви такива места могат да вдигнат адреналина и да накарат кръвта да закипи.
Emma

Мнение от Emma »

Nick Vandam, много добре обрисувана фантазия ;)
Въобще не е невъзможна за изпълнение...
Emma

Мнение от Emma »

Dido, давай... някоя вечер, с някоя мацка, в някой парк.... :)
или в таксито отзад...
или в заведение, когато няма много хора....
в асансьор....междуетажното пространство на блока..... идеи много и всичките може да ги осъществиш :)
Dido

Мнение от Dido »

Emma, някой от тези неща вече са се случвали... ;)

Като например по среднощ в парка, мацката опряна на една дърво и разкрачена докато съм се наместил дълбоко в нея....

В заведение Нова Година, сервитьорка ми е духала под масата...друг път пък с една студентка зад един блок в полунощ, надупена срещу стената...

За другите има още надежда да се осъществят.
:)
Публикувай отговор