Имате ли секс изживявания, от които ви е срам?

Emma

Имате ли секс изживявания, от които ви е срам?

Мнение от Emma »

Мда... срамът е силно влияещ на нашата психика.
Но, ако пренесем чувството на срам в зоната на перверзиите, става различно. Защото най-срамните ни изживявания всъщност са най-запомнящи се, най-разтърсващи и често най-интересни :)

Питам ви - имате ли такива спомени за секс с пикантни детайли, от който много, ама много ви е срам? :)
Секс, за който никой не знае... :)

Аз знам, че имате, но ще си го признаете ли ;)

Който желае, нека разкаже....
(с псевдоними сте, няма кой да разбере....) ;)

П.С. Аз имам. И не едно. Каква изненада, нали? Хахаха :D
Dafni

Re: Имате ли секс изживявания, от които ви е срам?

Мнение от Dafni »

Изглежда пак аз ще съм първа :D така да е...
Най-срамното нещо за което се сещам беше тройка с баща и син. Нищо кой знае какво не изглежда, а и си беше супер перверзно и готиноо изживяване, но след това се замислих и ме заля такъв ужасен срам, че и до днес изтръпвам като се сетя....Така и не разбрах причината за срама, не искам и да я търся...не знам какво ще открия под дълбоките пластове. И може би не искам да го открия.
Emma е права, че срамът прави спомените трайни, преживяванията разтърсващи и интересни....и как ли бих могла да забравя :)
Nick Vandam

Мнение от Nick Vandam »

Да помисля...
Най-срамното нещо което съм преживял бе секс в Бургаски бар с жена и нейната доведена дъщеря. Алкохола отваря врати, сваля задръжки, а след като събудих на другия ден ме обзе чувство за срам:D
Определено този спомен остави трайна следа в съзнанието ми. Самият секс на публично място е доста възбуждащ, с ъгълчетата на очите си да наблюдаваш "публиката" как реагира, докосва и подвиква....
Гледката и усещането да гледаш как палавите езичета на дамата и доведената и дъщеря обходжат пениса, тестисите и ануса ми е бе побъркваща. А накрая когато си проникнал дълбоко във вагината на "майката", достигайки с пениса матката и, изпразването на сперма, викове на див оргазъм огласящи дансинга, и тръпката от изненада усещайки два пръста на девойката проникнали в ануса ми...не могат да се опишат с думи...
Три тела блаженно отпуснати на пода, потни и ужасени от погледите на хората около тях...
Спомен макар и срамен но който никога не ще забравя... :D
Dido

Мнение от Dido »

Моето изживяване не е кой знае какво, но си беше съвсем срамно и перверзно...

Просто с една мацка бяхме хванати от малката й сестра когато го правихме. Аз съм съвсем се засрамих когато малката връхлетяха в стаята неканена докато оправях голямата й кака надупена, а тя пъшкаше.Беше сконвузно понеже аз тъкмо бях набрал и новодошлата прекъсна всичко. Тя само се изчерви и се извини като набързо излезе....

След това известно време беше трудно да се гледаме в очите като се засичаме...
Emma

Мнение от Emma »

Dafni написа: Пон Окт 04, 2021 7:13 pm Изглежда пак аз ще съм първа :D така да е...
Най-срамното нещо за което се сещам беше тройка с баща и син. Нищо кой знае какво не изглежда, а и си беше супер перверзно и готиноо изживяване, но след това се замислих и ме заля такъв ужасен срам, че и до днес изтръпвам като се сетя....Така и не разбрах причината за срама, не искам и да я търся...не знам какво ще открия под дълбоките пластове. И може би не искам да го открия.
Emma е права, че срамът прави спомените трайни, преживяванията разтърсващи и интересни....и как ли бих могла да забравя :)
Ехааааа :o
Каква мръсна история!
Ще те замоля да напишеш разказ за това и ще го публикувам ;)
Ако искаш, разбира се :)
Emma

Мнение от Emma »

Nick Vandam написа: Вто Окт 05, 2021 7:05 am Да помисля...
Най-срамното нещо което съм преживял бе секс в Бургаски бар с жена и нейната доведена дъщеря. Алкохола отваря врати, сваля задръжки, а след като събудих на другия ден ме обзе чувство за срам:D
Определено този спомен остави трайна следа в съзнанието ми. Самият секс на публично място е доста възбуждащ, с ъгълчетата на очите си да наблюдаваш "публиката" как реагира, докосва и подвиква....
Гледката и усещането да гледаш как палавите езичета на дамата и доведената и дъщеря обходжат пениса, тестисите и ануса ми е бе побъркваща. А накрая когато си проникнал дълбоко във вагината на "майката", достигайки с пениса матката и, изпразването на сперма, викове на див оргазъм огласящи дансинга, и тръпката от изненада усещайки два пръста на девойката проникнали в ануса ми...не могат да се опишат с думи...
Три тела блаженно отпуснати на пода, потни и ужасени от погледите на хората около тях...
Спомен макар и срамен но който никога не ще забравя... :D
Nick, внимавай, много хора ще ти завидят :)))
Наистина, подобно нещо не се случва всеки ден.
Срамувай се на воля, защото изживяването ти е било просто фантастично!
Emma

Мнение от Emma »

Dido написа: Сря Ное 03, 2021 8:07 am Моето изживяване не е кой знае какво, но си беше съвсем срамно и перверзно...

Просто с една мацка бяхме хванати от малката й сестра когато го правихме. Аз съм съвсем се засрамих когато малката връхлетяха в стаята неканена докато оправях голямата й кака надупена, а тя пъшкаше.Беше сконвузно понеже аз тъкмо бях набрал и новодошлата прекъсна всичко. Тя само се изчерви и се извини като набързо излезе....

Ех, ама какви готини истории имате! ;)
Много интересни, различни, горещи и срамни :)

Убедена съм, че малката сестричка се е впечатлила и си оставил незабравим спомен в съзнанието й.
Dido

Мнение от Dido »

Emma написа: Вто Дек 21, 2021 2:30 pm
Dido написа: Сря Ное 03, 2021 8:07 am Моето изживяване не е кой знае какво, но си беше съвсем срамно и перверзно...

Ех, ама какви готини истории имате! ;)
Много интересни, различни, горещи и срамни :)

Убедена съм, че малката сестричка се е впечатлила и си оставил незабравим спомен в съзнанието й.
Ами след време кака й ми разказа как подучула малката й сестричка да обсъща с друго момиче по телефона размера на члена ми и как силно чукам голямата й кака. ;)

Явно се пак наистина малката сестричка се е впечатлила от видяното щом клюкарства за това с нейна приятелка по телефона за това.
Emma

Мнение от Emma »

Естествено.
Такива неща оставят траен печат.
TheDifferent

Мнение от TheDifferent »

Всеки има и може би не едно, но както и да е.
Провокирахте ме да напища своята история тук, за която и до ден днешен никой не знае.
Това се случи в годините на прехода, когато нямаше работа, а цените всеки ден растяха. Вече имах жена до себе си, която бе родила прекрасната ни дъщеря. В главата ми се въртяха планове и схеми как да изкарам повече пари за да задоволя нуждите на семейството си. Всеки ден пазарувах от кварталното магазинче, което до държеше една зряла дама на около 60 години, тогава аз бях на около 23. Понякога правеше по кафе и намирахме интересна тема за разговор. Положението ставаше все по-тежко, докато дойде деня, в който изядох поредния шамар от съдбата - бях съкратен от работа. Кошмар, а сега на къде? Никой не искаше да взема млади хора без опит на работа или ако го правеше беше за смешни пари. Бяхме останали само на майчинството на съпругата ми, което си беше трагедия. От тук от там ходех на частно, но все едно парите не стигаха. Един ден отидох в кварталното магазинче за да се помоля на въпростната леля да ми даде да си пазарувам на кредит. Жената се усмихна и ми каза, че няма да е никакъв проблем, все пак се знаем от години. Така и правех, пазарувах на кредит и когато припечелех нещо намаляхме от сумата. Един ден просто й казах, че ако има работа у тях, ако трябва нещо да се свърши бих го направил само и само да намалим сумата в прословутия тефтер. Така и се случи. Един тя ми каза, че има доста мъжка работа у тях и ще се радва ако й помогна. На следващия ден бях у тях. Работех здраво, а тя се въртеше около мен за да ми помогне ако се налага с нещо. От време на време си подхвърляхме по някоя дума. Приключих в ранния следобед. Каза ми да да се измия и да заповядам на масата, че била приготвила обяд. Седнах на масата и зачаках да сервира обяда. Малко се забави й казах, че ако има нужда от помощ да каже, но тя ми отговори, че всичко е наред и след малко идва. Когато тръгна към масата с поднос, на който имаше малко шише с две чаши и две салати ми направи впечатление как се бе пременила. Носеше лека и ефирна туника, която догатваше формите й, когато се наведе за да остави таблата на масата през дълбокото й деколте се виждаха пищните й гърди, които палаво се полюшваха от движението на ръцете, докато сервираше. Помислих си " Боже какво тяло има тази жена за годините си." Прекарахме обяда с сладки приказки в компанията на домашната ракиика, която тя сама бе сварила, а на мен не ми излизаше от главата онази картинка от преди малко.
Когато приключихме с обяда станах за да й помогна с отсервирането като носех чинийте в кухнята, докато тя ги миеше. Докато ги оставях, неволно се отърквах в нея (кухнята беше малка и нямаше много място). Усещах стегнатото тяло под леката материя. С поредната чиния, която оставях в мивката тя се обърна и ме претисна до себе си, после леко прокара ръка и ме хвана за пакета. Докато се опомня тя вече беше клекнала и събуваше панталона ми след усетих как езика й обхождаше главичката на пениса ми и след това го поемаше с уста. Изправи се, хвана ме за ръка и ме заведе в спалянта. Още по коридора махах дрехите от себе си. На вратата на спалнята вече бях гол и се пресегнах само да сваля туниката от нея. Пред мен лъсна красотата на голото й тяло, а тя имеше уникално такова, не можеш да повярвам, че това тяло беше на 60 годишна жена. Блъснах я на легото и се хвърлих от горе й като разтворих максимално краката й за да проникна в нея. Наслаждавах на гледката как потъва пениса ми в нея, онова усещане как вагината й обгръща пениса ми обливайки със соковете си. Гърдите и блаженно се полюшваха под ритъма на тласъците ми, прокарвах пръсти по напръщелите й зърна докато ръката ми не стигнеше до усните й, където вкарвах пръсти си, а тя страстно ме обгръщаше с карака притискайки ме към себе си. Искаше да го усети целия вътре в себе си, като на моменти ме задържаше да се наслади на размера му, "Хасерсва ми да го усещам целия в себе си." тихо простенваше. Сменихме позата - обърнах я на задна и забързахме усещах, че не й остава много. Така и стана не след дълго усетих конвулсиите на вагината, които ме провокираха и аз да свърша а тя ме молеше да не спирам. "Искам да усетя спермата ти в себе си." тихо простена, докато аз вече обилно пълних вагината й. И двамата се тресяхме от оргазмите си до момента, в който всичко отихна. След миг вече се бяхме отпуснали на леглото голи и потни, а тя ме погледна и ми прошепна " Не се притеснявай моето момче, винаги си добре дошъл да поработиш в къщи." Имаше още няколко такива случки с тази леля, но дори и да ме е срам не съжалявам за нито един миг прекаран с тази жена.
Публикувай отговор