Имате ли секс изживявания, от които ви е срам?

Emma

Имате ли секс изживявания, от които ви е срам?

Мнение от Emma »

Мда... срамът е силно влияещ на нашата психика.
Но, ако пренесем чувството на срам в зоната на перверзиите, става различно. Защото най-срамните ни изживявания всъщност са най-запомнящи се, най-разтърсващи и често най-интересни :)

Питам ви - имате ли такива спомени за секс с пикантни детайли, от който много, ама много ви е срам? :)
Секс, за който никой не знае... :)

Аз знам, че имате, но ще си го признаете ли ;)

Който желае, нека разкаже....
(с псевдоними сте, няма кой да разбере....) ;)

П.С. Аз имам. И не едно. Каква изненада, нали? Хахаха :D
Dafni

Re: Имате ли секс изживявания, от които ви е срам?

Мнение от Dafni »

Изглежда пак аз ще съм първа :D така да е...
Най-срамното нещо за което се сещам беше тройка с баща и син. Нищо кой знае какво не изглежда, а и си беше супер перверзно и готиноо изживяване, но след това се замислих и ме заля такъв ужасен срам, че и до днес изтръпвам като се сетя....Така и не разбрах причината за срама, не искам и да я търся...не знам какво ще открия под дълбоките пластове. И може би не искам да го открия.
Emma е права, че срамът прави спомените трайни, преживяванията разтърсващи и интересни....и как ли бих могла да забравя :)
Nick Vandam

Мнение от Nick Vandam »

Да помисля...
Най-срамното нещо което съм преживял бе секс в Бургаски бар с жена и нейната доведена дъщеря. Алкохола отваря врати, сваля задръжки, а след като събудих на другия ден ме обзе чувство за срам:D
Определено този спомен остави трайна следа в съзнанието ми. Самият секс на публично място е доста възбуждащ, с ъгълчетата на очите си да наблюдаваш "публиката" как реагира, докосва и подвиква....
Гледката и усещането да гледаш как палавите езичета на дамата и доведената и дъщеря обходжат пениса, тестисите и ануса ми е бе побъркваща. А накрая когато си проникнал дълбоко във вагината на "майката", достигайки с пениса матката и, изпразването на сперма, викове на див оргазъм огласящи дансинга, и тръпката от изненада усещайки два пръста на девойката проникнали в ануса ми...не могат да се опишат с думи...
Три тела блаженно отпуснати на пода, потни и ужасени от погледите на хората около тях...
Спомен макар и срамен но който никога не ще забравя... :D
Dido

Мнение от Dido »

Моето изживяване не е кой знае какво, но си беше съвсем срамно и перверзно...

Просто с една мацка бяхме хванати от малката й сестра когато го правихме. Аз съм съвсем се засрамих когато малката връхлетяха в стаята неканена докато оправях голямата й кака надупена, а тя пъшкаше.Беше сконвузно понеже аз тъкмо бях набрал и новодошлата прекъсна всичко. Тя само се изчерви и се извини като набързо излезе....

След това известно време беше трудно да се гледаме в очите като се засичаме...
Публикувай отговор